אורית ברוך

מייסדת מרכז אוצרות

יוצרת בעלת תשובה, בוגרת תואר שני באקדמיה למוסיקה ומחול (MA) והתאטרון החזותי, מטפלת הוליסטית, תומכת לידה ומנחה סדנאות לנשים ונערות בנושאי נשיות, גוף נפש והעצמה ברוח היהדות. מדרש מחול היינו שיעור ייחודי של תנועה אותנטית והקשבה לשפת הגוף בהשראת לימוד משותף במקורות. חיבור שמים וארץ, גוף ותורה.

ליאת שי

התפתחות אישית על פי משנת רבי נחמן

אמא לעשרה ילדים, חסידת ברסלב , יוצרת ומפיקה עוסקת שנים רבות בקירוב לבבות בעם ישראל בארץ ובעולם.

DJ LIMLIM

אומנית סאונד

יוצרת מזה 30 שנה מסעות מוסיקאליים דרך תנועה ותודעה, מפיקה מוסיקה מקורית ומורה למקצועות הדיג'י והסאונד.

אהובה קורן שגיא

קונטאקט אמפרוביזציה

מורה לתנועה במשך 30 שנה, מטפלת מוסמכת במים בשיטת וואטסו, הילינג דאנס ווואטר דאנס. בעלת חגורה שחורה באייקידו, חיה את האלתור בכל רמ"ח איבריה ושס"ה גידיה.

גלי וקסלר

יוגה נשית

לאחר שנים בתחום המחול עברה פציעה שהפגישה אותה בשיקום עם היוגה, הוסמכה בניו יורק ב2001 בסטודיו לאפינג לוטוס בשיטת הויניאסה. לאחר שנים של תרגול בשיטות שונות הההוראה שלה מכוונות מודעות ואורגניות לגוף האשה. במשך שבע שנות ההוראה בניו יורק זכתה לחזור בתשובה להכיר ללמוד ולספוג את תורת החסידות של הרבי מלובביץ'. כיום, כל שעור יוגה שלה מקבל את השראתו והעמקתו ממקור בחסידות שמתפרש בתרגול הפיזי המעשי באופן שנותן המון השראה והכוונה למתרגלת.

אסתר לחמן

צמחי מרפא

מקימת בית הספר הישראלי לצמחי מרפא, בעלת ערוגות טיפוח אורגני, מיקמת מיזם בבושק'ה לשימור מורשת נשים יהודיות בתרבויות שונות

ענת יפה

רליס ויוגה

רקדנית, מורה לרליס, יוגה וצ'י קונג. מאוהבת בהוראה ובאפשרות לתת לנשים רגע עם עצמן. בסדנה אלמד שיעור רליס דינאמי שיהיה עבורינו שער לזרימה, חקירה, קלילות ושמחת חיים!

כנרת חיה טוויג

אומנות החיים NLP

מטפלת רגשית, מנחת קבוצות, מטפלת זוגית, מדריכת כלות, אימון נר"ן MASTER NLP נפגעת טרור במצב אנוש ששקמה את נפשה וגופה מהתופת, בעלת תשובה אמא לארבעה שמאמינה בצמיחה מתמדת. אומנות הצמיחה בראי ה- NLP בקורס נלמד כלים מעשיים לעולם הנפש והחשיבה שלנו. מאיזה מקום את מקבלת החלטות? לאיזה יעדים את רוצה להגיע? איזה רגשות מנהלים אותך ... נלמד להתחבר לכוחות הנפש האמיתיים שלך, איתם תוכלי להתמודד עם אתגרי החיים ולהגשים את כל חלומותייך

דניאלה דהן

מחול מזרחי

רוקדת את סוד המחול מזרחי מזה כ-13 שנה בשיעורים אני משלבת חיזוק והגמשת הגוף יצירה ושחרור. המחול המזרחי בעיני הוא סוד כי הוא משמש את האישה לכל כך הרבה דברים טובים המותאמים לגופה ונפשה ורק נשאר לגלות מה הם...

מיטל לבני

לימודי ימימה ומלאכות יד עתיקות

מדריכה ותלמידה בשיטת ימימה לחשיבה הכרתית שנים רבות. מורה למלאכות יד עתיקות ולמלאכות אנטרופוסופיות , נשואה ליואב ואמא לחמישה מתוקים, גרה במושב צפריה.

יעל שרוני

מחול אפריקאי

רקדנית מוסיקאית כוריאוגרפית ויוצרת , מנגנת ורוקדת בהרכבים שונים מלמדת כ-13 שנה מחול אפריקאי- מודרני , ומעבירה סדנאות בכל רחבי הארץ . סדנת מחול אפריקאי היא חוויה מלאת אנרגיה ושמחת חיים המשלבת קצב , כושר, קורדינציה ושחרור הגוף והנפש.